Párek 5 denní letní šifrovačka pro párek osob

O hře

Párek je letní denní šifrovací hra pro párek osob. Párek definujeme jako dvě osoby starší 18 let libovolného pohlaví, vzdělání a šifrovacích zkušeností.

Naše trasa i šifry jsou lehké až středně těžké. Neomezený počet totálních nápověd umožňuje každému párku projít celou hru, pokud má správný time-management.

Motivace

V každém šifrovacím týmu je potřeba mít “holku”… Proč? Protože existují “holčičí” šifry, které “kluci” řešit neumí nebo ani řešit nechtějí. Tím pádem musí existovat i šifry “klučičí”, na které by “holka” ani nekoukla. Na naší hře chceme tuhle domněnku trošku otestovat. Proto na většině stanovišť naší hry potkáte právě dvě nějak označené šifry. Jednu označenou mužským symbolem a druhou ženským. Obě šifry odkazují na stejné další stanoviště, ale jejich podstata a způsob řešení budou velmi odlišné. Mužské šifry budou většinou suché, stručné, černobílé a samonosné. Ženské šifry budou barevné, obrázkové, básnické, románové a ze života.

Cíl párků a orgů

Pro průchod hrou a dojití do cíle tak vždy stačí vyluštit pouze jednu ze dvou šifer na stanovišti, ale pro úspěch ve hře a zisk předních příček bude nutné zvládnout oba aspekty šifer, vyluštit jich co nejvíc a dojít zavčas do cíle.

A my budeme zvědaví, jestli se více bude dařit čistě mužským, ženským nebo smíšeným párkům, a jaké šifry více sednou párkům a které ne.

Podrobnosti o systému hry se dočtete v Pravidlech.